YETİŞKİN ORTODONTİSİ

Ortodonti tedavisi için hiçbir zaman geç değildir. Günümüzde ortodontik tedavi her yaştaki hastaya uygulanabilmektedir. Uygun diş dokusuna sahip olan herkes, inci gibi dizilmiş dişlere ve doğal bir gülüşe sahip olabilir. Geçmişte vakitsizlik ya da imkansızlık nedeniyle ertelenen, yetersiz ya da yarım kalmış ortodontik tedaviler ile diş kayıpları ve diş eti çekilmesi gibi sorunlardan kaynaklı görünüm bozuklukları, ileri yaşlarda dahi güzel bir gülüş ve sağlıklı ağız yapısı oluşturmak amacıyla ortodontik olarak tedavi edilebilmektedir.
Ortodonti teknolojisinin son yıllarda gelişmesiyle birlikte dişlerdeki çapraşıklıklardan çene geriliğine, damak darlığından fırlak ön dişlere kadar her türlü ortodontik sorun, yetişkin yaşlarda da çözülmektedir. Kemik yapısı ve diş dokusu uygun olan herkeste diş teli uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Kemik yapısı ve diş dokusu muayenesi sonrası hastanın tercihi ve uygun seçenekler doğrultusunda ortodontik tedavi alternatiflerinden biri ile tedavi yapılabilmesi mümkündür. Estetik kaygılarınızı yok edecek yetişkin ortodontisi ile siz de tanışın.
Bizi takip edin!
GÜRKAYNAK DİŞ KLİNİĞİ Cumhuriyet Blv. No:135 Adil Bey Apt. Kat:1 D:1-2 (9 Eylül Rektörlük Karşısı) 35220 Alsancak, Konak Tel. 0 232 502 25 65   -   onur@gurkaynak.net

İçeriklerimiz ziyaretçileri bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçemez.