Gülmek, kan akışını hızlandırır!
BİZ;
Dr. Öğr. Üyesi Ece ŞENGÜN GÜRKAYNAK
Protez Uzmanı
1986 yılında İzmir’de doğdu. 2005 yılında İzmir Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı. 2010 yılında diş hekimliğinden mezun olduktan sonra aynı yıl Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi (Protez) A.D’da doktora eğitimine başladı. Doktora eğitimi boyunca Dijital Diş Hekimliği, CAD-CAM uygulamaları, porselen laminalar, zirkonya restorasyonlar, implant üstü protezler, gülüş tasarımı ve estetik diş hekimliği konuları üzerinde klinik çalışmalar yürüterek, lamina restorasyonlarında kullanılan seramikler ile ilgili tezini hazırlamıştır. 2013 yılında en güzel “Cerec vakanı paylaş” yarışmasında 2.lik ödülünü kazanarak, Almanya’ya estetik restorasyonlar üzerine eğitime gitmeye hak kazandı. Doktora eğitimi boyunca yurtiçi ve yurtdışı kongrelerde birçok sunum ve poster sundu. 2015 yılında doktora eğitimini tamamladıktan sonra Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde ‘‘Yardımcı Doçent’’ ünvanı ile kurucu öğretim üyesi olarak çeşitli akademik ve idare görevler üstlendi. 2017 yılında üniversitedeki görevinden ayrılarak İzmir’de eşiyle birlikte çok istedikleri kendi kliniklerini kurdular. Mesleğindeki gelişmeleri takip etmek amacıyla; Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği (EDAD), International Association for Dental Research (IADR) üyelikleri bulunmaktadır.
Dr. Öğr. Üyesi Onur GÜRKAYNAK
Ortodonti Uzmanı
1987 yılında Samsun’da doğdu. 2004 yılında Samsun Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı. 2010 yılında “Onur” derecesiyle mezun olduktan sonra aynı sene Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti A.D.’da doktora eğitimine başladı. Burada “Üç Boyutlu Görüntüleme Sistemleri” üzerinde çalışmalar yapmış ve bu konu üzerinde doktora semineri ile tezini hazırlamıştır. Ayrıca doktora eğitimi boyunca “Ortognatik Cerrahi” alanında birçok vaka üzerinde çalışmış ve kendini geliştirmiştir. 2015 yılında Ortodonti Uzmanı olduktan sonra Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde “Yardımcı Doçent” ünvanı ile kurucu öğretim üyesi olarak görev aldı. 2017 yılında üniversitedeki görevinden ayrılarak İzmir’de eşiyle birlikte çok istedikleri kendi kliniklerini kurdular. Akademik gelişmeleri takip etmek amacıyla; Türk Ortodonti Derneği, World Federation Of Orthodontists, American Association Of Orthodontics, European Orthodontic Society üyelikleri bulunmaktadır. Ayrıca şeffaf plak tedavileri ile lingual ortodonti (içten tel) üzerine sertifikaları bulunmaktadır.
Bizi takip edin!
GÜRKAYNAK DİŞ KLİNİĞİ Cumhuriyet Blv. No:135 Adil Bey Apt. Kat:1 D:1-2 (9 Eylül Rektörlük Karşısı) 35220 Alsancak, Konak Tel. 0 232 502 25 65   -   onur@gurkaynak.net

İçeriklerimiz ziyaretçileri bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçemez.